24.09.2023r. XXV Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary złożone na rzecz parafii. 
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w czwartek wspomnienie św. Wacława, w piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała i odpust w parafii w Dębowie, w sobotę wspomnienie św. Hieronima. 
 3. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w środę i czwartek. 
 4. Zapraszam na kolejna katechezę biblijna w środę, 27.09. po Mszy św. do salki na plebanii. Proszę zabrać ze sobą Pismo św. 
 5. Plan katechez parafialnych dla dzieci i młodzieży na październik znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła,  a także na stronie  www  naszej parafii w zakładce „aktualności”. 
 6. Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w sobotę po Mszy św. 
 7. Październik to w naszej parafii czas wspólnotowej modlitwy różańcowej. Przez cały miesiąc Msze św. w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18:00. W dni powszednie po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec. Modlitwę różańcową we wtorki i czwartki będzie prowadziła wspólnota Żywego Różańca, w poniedziałki dzieci z klasy III i IV, w środy dzieci z klasy V i VI, w piątki kandydaci do bierzmowania. Bardzo proszę, aby rodzice pomogli dzieciom uczestniczyć w nabożeństwach. 
 8. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, 17.10. Zapisy (dowód osobisty) wraz z wpłatą (100 zł) w biurze parafialnym.
 9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.