4.06.2023r.

 1. Dzisiaj dzieci z klasy III przyjmą po raz pierwszy Komunię św. Módlmy się za te dzieci i ich rodziców. 
 2. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary wpłacane na konto i składane osobiście. Za tydzień w II niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii. 
 3. Zostały oczyszczone nagrobki księży proboszczów leżących przy naszym kościele parafialnym. Wyrażam swoją wdzięczność Zakładowi Pogrzebowemu Szczepaniak za wykonaną pracę. 
 4. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. „Nabożeństwa czerwcowe” codziennie po Mszach św. 
 5. W środę o 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych  i Msza w ich intencji. 
 6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się procesja ulicami Ślesina. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie trasy procesji. Do udziału w sumie i procesji zapraszam  dzieci z klasy III, które rozpoczną tego dnia biały tydzień, kandydatów do bierzmowania, wspólnoty parafialne, poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów, Liturgiczną Służbę Ołtarza, strażaków i wszystkich Parafian. Niech nasz udział w procesji będzie wyrazem wdzięczności i miłości do Jezusa Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. 
 7. Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w oktawie Bożego Ciała w dni powszednie o godz. 18:00,  w sobotę o  godz. 17:00, a  w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
 8. Za tydzień, w niedzielę, 11.06.  podczas Mszy św. o godz. 16:00 ks. infułat dr hab. Mirosław Gogolik udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. 
 9. Spotkania kandydatów do sakramentu bierzmowania we wtorek i środę o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa. 
 10. Biuro Parafialne będzie nieczynne  w poniedziałek i wtorek.  
 11. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
 12. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i   Dobrodziejów naszej Parafii.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.