7.05.2023r. V Niedziela Wielkanocna

 1. Serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. 
 2. Zapraszam na nabożeństwa majowe. Okażmy Matce Bożej naszą miłość i bezgraniczną ufność przyzywając Jej wstawiennictwa w pięknych wezwaniach Litanii Loretańskiej, Nabożeństwa odbywają się w dni powszednie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do bierzmowania. 
 3. Biuro Parafialne będzie nieczynne we wtorek i  środę. 
 4. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza św. o godz. 17:00 w czasie, której będziemy modlić się w intencji naszych strażaków. 
 5. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. 
 6. W piątek o godz. 19:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej. Obecność obowiązkowa. 
 7. W sobotę, 13 maja rozpoczynamy Msze św. i nabożeństwa Fatimskie. Tego dnia Msza św. o godz. 19:30 (nie będzie Mszy św. o godz. 17:00), a po niej odmówimy różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Naszą modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim. 
 8. Nasza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej odbędzie się od 14-21 listopada. Informacje szczegółowe znajdują się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w Biurze Parafialnym. 
 9. Po Mszach św. można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 10. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.