16.04.2023r. Niedziela Miłosierdzia

  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, Dziękuję za wszystkie ofiary złożone w II niedzielę miesiąca na fundusz inwestycyjny i wpłacane na konto naszej parafii. 
  2. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. To święto zostało ustanowione przez św. Jana Pawła II, a jego źródłem są objawienia św. Faustyny, do której Pan Jezus powiedział: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników”. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas. O  godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. 
  4. Zapraszam na katechezę biblijną w środę po Mszy św. do salki na plebanii. Tego dnia Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej w piątek o godz. 19:00. w kościele. 
  6. Nasza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej – Śladami Chrystusa odbędzie się od 14-21 listopada br. Informacje szczegółowe znajdują się na stronie internetowej naszej parafii i na tablicy ogłoszeń. Zapisy w Biurze Parafialnym.
  7. Bardzo proszę  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. Groby nieopłacone będą zlikwidowane. 
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów Parafian i Dobrodziejów naszej parafii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.