1.01.2023r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi


 1. Wczoraj odszedł do Domu Ojca, papież emeryt Benedykt XVI. Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele różaniec w jego intencji. Msza św. w intencji śp. Ojca św. Benedykta XVI będzie sprawowana w naszym kościele w dniu jego pogrzebu tj. w czwartek o godz. 8:00. 

 2. Dziś w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi wraz z całym Kościołem Powszechnym pragniemy modlić się o pokój na świecie, szczególnie o zakończenie okrutnej wojny na Ukrainie. 
 3. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy. Za tydzień,  w II niedzielę miesiąca ofiary które zbieramy podczas Mszy św. są przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.  
 4. Plan kolędy wywieszony jest w kruchcie kościoła, a także znajduje się na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „aktualności”. Msze św. w dni kolędowe o godz. 14:00 (w sobotę o 17:00). Kolęda rozpoczyna się w sobotę o godz. 9:00, a w pozostałe dni o godz. 15:00. 
 5. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych, następnie Msza św. w ich intencji i nabożeństwo do św. Józefa. 
 6. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego. Tego dnia zapraszamy serdecznie na wspólne parafialne kolędowanie. Spotkanie rozpoczniemy o godz. 15:00 koronką do miłosierdzia Bożego. 
 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. 
 8. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11:00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci z klasy III. Proszę o przyniesienie świec chrzcielnych. Po Mszy spotkanie rodziców. 
 9. Zapraszam wszystkich członków Rady Parafialnej na spotkanie na plebanii w  przyszłą niedzielę o godz. 15:00.  
 10. Módlmy się za śp. papieża emeryta Benedykta XVI, naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i  Dobrodziejów naszej parafii.
 11. 11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.