13.11.2022r. XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za porządkowanie teren wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość. Bóg zapłać za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca na fundusz remontowy.
 2. Dziękuję Parafianom za liczny udział we Mszy św. w Święto Niepodległości i wsparcie ubogich z naszej parafii poprzez zakup rogali świętomacińskich. 
 3. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
 4. Od poniedziałku można osobiście w Biurze Parafialnym rezerwować intencje mszalne na przyszły rok. 
 5. W środę po Mszy św. zapraszam na kolejna katechezę i naukę nowych pieśni. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii. 
 6. Katecheza parafialna dla dzieci w Minikowie w czwartek klasy I i II o godz. 16:00, klasy V-VII o godz. 16:30.
 7. Spotkanie i konferencja dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania w sobotę, 19.11 po Mszy św. o godz. 17:00. 
 8. Spotkanie i konferencja dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedzielę 20.11. o godz. 11:00. 
 9. Przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Zgodnie z regulaminem cmentarza brak tej opłaty będzie skutkował likwidacją grobu. 
 10. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św. 
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów,  Parafian i dobrodziejów naszego kościoła. 
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.