31.07.2022r. XVIII Niedziela Zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i ofiary.
  2. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji. Po Mszy nabożeństwo do św. Józefa.
  3. W pierwszy piątek miesiąca od godziny 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość spowiedzi. O 16:45 Nabożeństwo do NSPJ.
  4. W piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem.
  5. W piątek biuro parafialne będzie nieczynne.
  6. W sobotę będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia przypada 7 rocznica śmierci śp. Ks. Proboszcza Zbigniewa Ciorkowskiego. Msza św. w jego intencji o godz. 11:00.
  7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
  8. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca składka remontowa.
  9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  10. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian, i Dobrodziejów naszej Parafii.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.