1.05.2022r. III Niedziela Wielkanocna

 1. Dziś w III Niedzielę Wielkanocną obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna  się XIV Tydzień Biblijny, pod hasłem: „Posłani z darem pokoju Jezusa zmartwychwstałego”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.
 2. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
 3. Rozpoczynamy miesiąc maj, a z nim nabożeństwa ku czci NMP. Zapraszam  do wspólnej modlitwy w dni powszednie po Mszach św. a w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 11:00.
 4. Biuro Parafialne we wtorek i piątek będzie nieczynne.
 5. We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. 
 6. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa. 
 7. Próba chóru parafialnego w środę po Mszy św. w salce na plebanii. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.
 8. Msza św. w czwartek o godz. 17:00.
 9. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Zapraszam szczególnie tych, którzy nie spełnili jeszcze obowiązku spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. O godz. 16:45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa. 
 10. Chorych z Komunią św. odwiedzę wyjątkowo w sobotę od godz. 8:00. Proszę o przekazanie tej informacji zainteresowanym.
 11. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
 12. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. 
 13. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
 14. Wszystkim Gościom i Parafianom błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.