5.12.2021r. II Niedziela Adwentu

 1. Bardzo dziękuję za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont dzwonów w naszym kościele. 
 2. Dzisiaj w II Niedzielę Adwentu przeżywamy XXII Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wszystkim składającym ofiarę na ten cel do puszki przy wyjściu ze świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. W poniedziałek będziemy świętować odpust parafialny ku czci naszego patrona św. Mikołaja. Suma odpustowa o godz. 18:00. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy. 
 4. Roraty to Msza św. ku czci Matki Bożej w adwencie, na którą zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci z lampionami. W tym tygodniu roraty, ze względu na odpust parafialny i uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, tylko w piątek. 
 5. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 11:00 i 17:00. Po Mszy św. o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Łaski dla świata. Po Mszy św. o godz. 17:00 odmówimy w łączności z całym Kościołem w naszej Ojczyźnie akt zawierzenia  św. Józefowi. 
 6. Parafia nie rozprowadza i nikogo nie deleguje do rozprowadzania opłatków po domach. Opłatki i świecie Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabywać w zakrystii. Małe świece kosztują 8 zł, a duże 15 zł.
 7. Biuro parafialne będzie nieczynne  w poniedziałek, wtorek i środę.
 8. Można już rezerwować Msze św. na przyszły rok. 
 9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów,  Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła. Wieczny odpoczynek…
 11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.