26.09.2021r. XXVI Niedziela Zwykła

 1. We wtorek o godz. 16:00 w katedrze bydgoskiej podczas uroczystych nieszporów ks. bp Krzysztof Włodarczyk obejmie kanonicznie władzę nad Diecezją Bydgoską. Pamiętajmy  w naszych modlitwach o nowym ordynariuszu naszej diecezji. 
 2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. 
 3. W środę przypada święto świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Msza św o godz. 9:00. Po niej Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Tego dnia w parafii w Dębowie obchodzony jest odpust św. Michała Archanioła. 
 4. W pierwszy piątek miesiąca: od godziny 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem, od godz. 15:00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość skorzystania ze spowiedzi. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież. O godz. 16.30 różaniec i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa  i  Msza św. pierwszopiątkowa. W piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 5. Dzieci, które przystąpią do I komunii św. w przyszłym roku, w piątek podczas Mszy św. otrzymają od Wspólnoty Żywego Różańca swoje pierwsze różańce. 
 6. Zapraszam wszystkich Parafian na nabożeństwa różańcowe w październiku, w dni powszednie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W soboty i niedziele zapraszam do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach.
 7. Modlitwę różańcową w październiku będą prowadziły następujące grupy: klasy III-IV w poniedziałki, klasy V-VI w środy, klasy VII-VIII w piątki, Wspólnota Żywego Różańca we wtorek i czwartek.
 8. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę po Mszy św.. Zapraszam na to spotkanie także osoby, które pragną wstąpić do tej wspólnoty. 
 9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów. Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.