12.09.2021r. XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy plebanii.  Bardzo dziękuję za udział w dożynkach parafialnych. Wyrażam wdzięczność mieszkańcom Gumnowic i Ślesina za udział, wspólną modlitwę, piękne kosze dożynkowe i złożone ofiary na rzecz parafii. Dziękuję za złożone dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, ofiary na prace remontowe.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców młodzieży z klasy I ponadpodstawowej dotyczące przygotowania do sakramentu bierzmowania. 
 3. Zapraszam serdecznie na Mszę św. i nabożeństwo do NMP Fatimskiej w w poniedziałek o godz. 19:30. Naszej modlitwie będzie przewodniczył Ks. dr Marcin Puziak, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy. 
 4. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża św. Msza św. o godz. 17:00. W środę wspomnienie NMP Bolesnej i odpust w parafii w Paterku. W środę Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 5. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży w kaplicy w Minikowie: klasy I-II w czwartek o godz. 16:30, klasy IV-V w czwartek o godz. 17:15 i klasy VI-VII w czwartek o godz. 18:00.
 6. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży w kościele w Ślesinie: klasy I-II poniedziałek o godz. 16:30, klasy IV-V w poniedziałek o godz. 17:15 i klasy VI-VII w poniedziałek o godz. 18:00.
 7. Katecheza dla młodzieży z klasy I ponadpodstawowej  przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w piątek: od godz. 18:00 w kościele. 
 8. Za tydzień, w niedzielę 19.09. po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców młodzieży z klasy VIII w sprawie rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. 
 9. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, 21.09. Zapisy wraz z wpłatą (100 zł) w biurze parafialnym.
 10. 10.Wszystkich obdarzonych darem pięknego śpiewu zapraszamy do chóru parafialnego. To zaproszenie szczególnie kierujemy dla osób od klasy VII w górę. Zapraszamy także osoby, które potrafią grać na różnych instrumentach i pragną w ten sposób oddać chwałę Panu Bogu. Chętni niech zgłoszą się do pani Katarzyny, naszej organistki. 
 11. 11.Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 12. 12.Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
 13. 13.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.