22.08.2021r. XXI Niedziela Zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii.
  2. W tym tygodniu: we wtorek święto św. Bartłomieja Apostoła, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek Uroczystość  NMP  Częstochowskiej (Msze św. o 11:00 i 17:00).
  3. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  4. Módlmy się za zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.