8.08.2021 XIX Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za wycięcie krzewów przy kościele i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i złożone dziś, w II niedzielę miesiąca, ofiary na pokrycie remontu organów w naszym kościele.
  2. W poniedziałek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  4. W piątek, 13.08. kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 19:30, a po niej różaniec. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Jacek Salwa, proboszcz parafii pw. św. Rocha w Złotowie, wieloletni dyrektor Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę. 
  5. W niedzielę, 15.08. uroczystość Wniebowzięcia NMP, a zarazem 101. rocznica Bitwy Warszawskiej, określanej mianem „Cudu nad Wisłą” Msze św.  wg porządku niedzielnego. Po Mszach św.  błogosławieństwo kwiatów ziół i zbóż.  Pamiętajmy tego dnia o wywieszeniu flag.
  6. Panu Bogu będziemy dziękować za tegoroczne zbiory w sobotę, 4.09. podczas Mszy św. o godz. 17:00.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  8. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.