25.07.2021r. XVII Niedziela Zwykła

 1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele w Polsce dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Podczas każdej Mszy Św. modlimy się za poszkodowanych. Natomiast po Mszy Św. przy wyjściu ze świątyni zbieramy do puszki ofiary na ten cel. Ofiary  zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas Polska.
 2. Dzisiaj poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców po Mszy św. 9:30 w Minikowie i po Mszy św. o godz. 11:00 w Ślesinie. Jak co roku chcemy przy tej okazji wesprzeć misjonarzy w zakupie pojazdów.
 3. Jutro obchodzimy odpust ku czci św. Joachima. Msze św. o godz. 11:00 i 18:00 Sumę odpustową  o godz. 18:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Mariusz Zbieranek, proboszcz parafii pw. NMP Bolesnej w Paterku. 
 4. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty.
 5. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne poniedziałek.  
 6. W środę po Mszy świętej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 7. W niedzielę rozpoczynamy miesiąc sierpień, który jest miesiącem abstynencji Postarajmy się w tym miesiącu powstrzymać od picia napojów alkoholowych.
 8. W niedzielę przypada  rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o poległych za naszą Ojczyznę. 
 9. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem na sierpień.
 10. Módlmy się za naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
 11. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Pięknej Miłości, św. Joachima, św.Mikołaja, bł. Marii Karłowskiej i św. Michała Archanioła. Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.