4.07.2021r. XIV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Za tydzień w II niedzielę miesiąca zebrane ofiary przeznaczone zostaną na pokrycie kosztu remontu organów. 
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za udział w piątkowej modlitwie i Mszy św. o nowe powołania dla naszej diecezji
  3. W pierwszą środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.  
  4. Odpowiadając na pytania informuję, że I Komunia św. w przyszłym roku odbędzie się w niedzielę Najświętszej Trójcy, 12 czerwca o godz. 11:00. Przygotowanie do I Komunii św. rozpoczyna się od pierwszej niedzieli września br. 
  5. W dniach od 13-26.07. Biuro Parafialne będzie nieczynne. Bardzo proszę aby wszystkie konieczne sprawy (zarezerwowane intencje mszalne, zaświadczenia, metryki, zapowiedzi, opłaty cmentarne itp.) załatwiać w tym tygodniu.
  6. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na nowy rok akademicki. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła. 
  7. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam.  
  8. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i  ofiar epidemii. 
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.