11.04.2021r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, Dziękuję za wszystkie ofiary składane dziś, w II niedzielę miesiąca na prace remontowe i wpłacane na konto naszej parafii. 
  2. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. To święto zostało ustanowione przez św. Jana Pawła II, a jego źródłem są objawienia św. Faustyny, do której Pan Jezus powiedział: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników”. 
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 przed Najświętszym Sakramentem odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam również do wspólnej modlitwy w rodzinach w Godzinie Miłosierdzia.
  4. We wtorek 13.04. młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Niestety ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii uroczystość ta odbędzie się w parafii NMP Matki Bolesnej w Paterku. Bardzo proszę o modlitwę w intencji bierzmowanych. 
  5. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  6. W środę będziemy obchodzić Święto Chrztu Polski. Pamiętajmy tego dnia o wywieszeniu flag narodowych i modlitwie w intencji naszej ojczyzny. 
  7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.