28.02.2021r. II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc misjom i misjonarzom. 
  2. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: w niedzielę godz. 15:00 Gorzkie Żale, Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16:00,  a po Mszy św. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych. Ofiary zbierane podczas Mszy św. w piątki Wielkiego Postu i w czasie Gorzkich Żali przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. 
  3. Kandydaci do bierzmowania w ramach swojego przygotowania tego sakramentu uczestniczą w Drodze Krzyżowej i spotkaniu po tym nabożeństwie. 
  4. Marzec jest miesiącem poświęconym św. Józefowi dlatego w ramach obchodów Roku Świętego przez cały miesiąc po Mszach św. zapraszam na nabożeństwa ku czci tego Patrona. 
  5. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymienianakach rocznych i Msza w ich intencji. 
  6. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny zgłoszonych chorych od godz. 8:00. (Proszę zgłaszać chorych do czwartku włącznie). O godz. 15:30 spowiedź. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16:45. 
  7. W ramach jałmużny wielkopostnej pragniemy wesprzeć Siostry Dominikanki, które prowadzą Dom Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnych intelektualnie w Mielżynie. Od ponad 50-ciu lat służą one tym osobom. U wielu Mieszkańców  Domu obok niepełnosprawności intelektualnej występuje niepełnosprawność ruchowa i różne choroby somatyczne. Siostry służą zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym. Obecnie w Domu przebywa 86 osób. Na ołtarzu św. Mikołaja znajduje się puszka, do której można wrzucać datki na wsparcie dzieła prowadzonego przez siostry. 
  8. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem na marzec. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła 
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.