24.01.2021r. III Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i  życzliwość. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji  Mszy św. „kolędowych”na remont organów w naszym kościele. Bóg zapłać.
  2. Dziś pragniemy wesprzeć poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po Mszach przy wyjściu z  kościoła są zbierane ofiary do puszki na ten cel.
  3. W tym roku, ze względu na epidemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 są oprawiane Msze św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla parafian w nowym roku. W tym tygodniu: w poniedziałek za mieszkańców Kazina – bloki, we wtorek za mieszkańców Kazina – pozostałe domy i duży blok, w środę  za mieszkańców Minikowa – bloki 18-rodzinne, w czwartek za mieszkańców Minikowa domy 12- rodzinne, w piątek za mieszkańców Minikowa – ulica Parkowa i pozostałe domy. Bardzo serdecznie zapraszam mieszkańców w/w ulic na te Msze św.  W środę, czwartek i piątek Msze św. będą odprawione w Minikowie. Proszę zabrać ze sobą wodę, która zostanie poświęcona w kościele, a którą po powrocie do domu pokropimy nasze domy i mieszkania odmawiając z całą rodziną modlitwę o błogosławieństwo w nowym roku. 
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne tylko w poniedziałek. 
  5. Zapraszam serdecznie do rozbierania Szopki Betlejemskiej i choinek w sobotę na godz. 11:00.
  6. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych. 
  7. W niedzielę, 31.01. po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców dzieci z klasy III. 
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.