20.12.2020r. IV Niedziela Adwentu

  1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie i przygotowanie kościoła i kaplicy w Minikowie do Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję, za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii.
  2. Dzięki uprzejmości Drużyny Harcerzy ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie w niedzielę otrzymamy z ich rąk Betlejemskie Światło Pokoju. W czasie Mszy św o godz. 9:30 w Minikowie i o godz. 11:00 w Ślesinie Światełko Pokoju zostanie uroczyście wniesione do kościoła. Osoby które  chciałyby zabrać to Światło do domu niech przyniosą ze sobą lampiony.
  3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem przy wigilijnym stole zachowajmy nasze piękne tradycje:  wspólna rodzinna modlitwa, czytanie Pisma św., dzielenie się opłatkiem, a po posiłku zaśpiewajmy kolędy. Starajmy się zachować tradycyjny post i pamiętajmy, że na wigilijnym stole nie ma miejsca dla alkoholu.
  4. Paterka w Minikowie o godz.  22:00, a o północy w Ślesinie. 
  5. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. tylko w Ślesinie o godz. 9:30  i 11:00. Nie ma Mszy św. w Minikowie w I Święto Bożego Narodzenia. 
  6. Ofiary z Pasterki przeznaczone są na Fundusz Ochrony Życia. 
  7. 26.12 w święto św. Szczepana Msze św. wg porządki niedzielnego. Tego dnia ofiary przeznaczone na uczelnie katolickie w naszej ojczyźnie. 
  8. Polecam Przewodnik Katolicki. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych. 
  10. Wszystkim Parafian i Gości polecam opiece NMP, św. Józefa i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.