15.11.2020r. XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za porządkowanie teren wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość. Bóg zapłać za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca na remont organów. Dziękuję serdecznie wspólnocie Żywego Różańca za ofiarę na ten cel. 
  2. Ze względu na prace remontowe przy organach Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 17:00.
  3. Według zarządzeń państwowych od 7- 29.11. w naszym kościele może uczestniczyć we Mszy św. i nabożeństwach 15 osób, a w kaplicy w Minikowie 7 osób. Zapraszam serdecznie do udziału we Mszy św. w dni powszednie.
  4. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
  5. Biuro Parafialne będzie czynne w poniedziałek,  środę i piątek. 
  6. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Zgodnie z regulaminem cmentarza brak tej opłaty będzie skutkował likwidacją grobu. 
  7. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św. 
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych parafian i dobrodziejów naszego kościoła. 
  10. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej i św. Michała Archanioła.  
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.