11.10.2020r. XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś gościmy o. Pawła Pawlikowskiego, dominikanina z Lednicy. Bóg zapłać Ojcu za posługę w naszej Parafii.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy kościele i  plebanii.
  3. Ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone są na remont organów w naszym kościele.
  4. Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. członkowie Civitas Christiana będą zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Bardzo dziękuję za liczny udział  w nabożeństwach różańcowych.
  6. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki na wymienianki.  Wymienianki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
  7. Intencje mszalne na przyszły rok będzie można rezerwować od poniedziałku, 26.10.
  8. Za tydzień w Niedzielę Misyjną ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone będą na misje.
  9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.