2.02.2020r. Święto Ofiarowania Pańskiego

• W tym tygodniu zakończyliśmy Kolędę w naszej Parafii. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za gościnę w czasie spotkań kolędowych, za wszelkie uwagi, dobre słowo, a także za ofiary złożone przy tej okazji na pokrycie kosztów remontu organów w naszym kościele.
  • Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  • Dzisiaj w święto Ofiarowania Pańskiego Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8:00 do Mszy św. o godz. 11:00. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie świec, a w czasie Mszy św. o godz. 11:00 Święto Ofiarowania w ramach przygotowania dzieci do I Komunii św.
  • Modlitwa różańcowa w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św w ich intencji w środę. Po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  • W I czwartek modlimy się o nowe i święte powołania do Służby Bożej.
  • W I piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św., o godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 16:45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa.
  • Za tydzień,  w II niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na remont organów w naszym kościele.
  • Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  • Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.