14.07.2019r. XV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone dziś w II niedziele miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel, a w sobotę bł. Czesława i odpust w naszym dekanacie w parafii w Śmielinie.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu w naszym kościele będą kontynuowane prace przy konserwacji prospektu organowego. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  5. Od 15 – 22 lipca włącznie biuro parafialne będzie nieczynne.
  6. Za tydzień w niedzielę 21.07. po Mszach św. o godz. 9:30 (Minikowo) i 11:00 poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji przypadającego 25.07 wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  7. Serdecznie zapraszam na odpust ku czci św. Joachima 26.07. o godz. 18:00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Roman Sosnowski, proboszcz Parafii pw. św. Brata Alberta w Występie.
  8. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.