17.02.2019r. VI Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  2. W tygodniu do konserwacji została zabrana ambona.
  3. Dziś podczas uroczystej Mszy św. o godz. 11:00 zostanie poświęcony sztandar naszej szkoły.
  4. W tym tygodniu w liturgii: w środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, w piątek święto Katedry św. Piotra
  5. Biuro parafialne czynne jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy św.
  6. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  7. Zachęcamy do nabywania Przewodnika Katolickiego, w którym m.in.: o diakonacie stałym i jego  roli w kościele. o  dialogu Papieża z islamem oraz wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła Powszechnego i lokalnego.