5.08.2018 r. XVIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego, w środę wspomnienie św. Dominika Guzmana, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego, w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, karmelitanki, patronki Europy, w piątek wspomnieni św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w sobotę wspomnienie św. Klary.
  2. W poniedziałek przypada rocznica śmierci śp. Ks. Zbigniewa Ciorkowskiego. Msza św. w jego intencji w o godz. 10:00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy razem z Mszą św. o godzinie 17:00
  4. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia w sobotę, 25 sierpnia. Koszt to 40 zł. (w tym przewodnik i ubezpieczenie). Przy zapisach potrzebny jest nr PESEL, adres zamieszkania i zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  5. Panu Bogu będziemy dziękować za tegoroczne zbiory w niedzielę, 19.08. podczas Mszy św. o godz. 11:00.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii.
  7. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  8. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.