1.07.2018r. XIII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii oraz skoszenie trawy w ogrodzie. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone na rzecz parafii.
 2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek święto św. Tomasza Apostoła, a piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 3. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich Ofiarodawców i Dobrodziejów naszego kościoła.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca  módlmy się szczególnie o nowe i święte powołania do Służby Bożej w Kościele.
 6. W pierwszy piątek od godziny 8:00 odwiedzę z Najświętszym Sakramentem zgłoszonych chorych. Od godziny 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość spowiedzi do godziny 16.45. O tej godzinie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św. pierwszopiątkowa.
 7. W pierwszą sobotę po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
 8. Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na odpust ku czci św. Joachima, 26. 07. o godz. 18:00.
 9. W  naszym kościele trwa wymiana instalacji elektrycznej, a także zakładana jest instalacja przeciwpożarowa, instalacja do monitoringu i alarmu. W czwartek zostały przywiezione po konserwacji chrzcielnica, feretron i aplikacje z belki tęczowej. Od poniedziałku rozpoczynają się dalsze prace przy dachu naszej świątyni.
 10. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
 11. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, a dla dzieci Mały przewodnik Katolicki. Lekturę tych czasopism gorąco polecam.
 12. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na : magisterskie zaoczne studia teologiczne – specjalność katechetyka, 2 – letnie podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne oraz roczne podyplomowe studia katechezy przedszkolnej. Rekrutacja na studia zaoczne trwa do 10 września.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.