10.06.2018r. X Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję serdecznie za udział w oktawie Bożego Ciała. Dziękuję Panom Strażakom, dzieciom, które obchodziły „Biały Tydzień” i ich rodzicom. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiatki, wspólnocie Żywego Różańca i wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę.
 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie po Mszy św. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00
 3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła, w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, w czwartek uroczystość bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, patrona naszej diecezji
 4. Trwa remont naszego kościoła. W tym tygodniu założono instalację elektryczną do ogrzewania, zostało zdjęte poszycie dachu i trwa wymiana i naprawa więźby. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
 5. W tym tygodniu też została wymalowana kaplica w Minikowie. Dziękuję panom Facowi, Masłowskiemu i Kaczyńskiemu za podjęty trud i wykonaną pracę.
 6. Spotkanie rodziców ministrantów w niedzielę 20.06 po Mszy św. o godz. 11:00
 7. Pielgrzymka dziękczynna dzieci klas III i ich rodzin za I Komunię św. do Sanktuarium Matki Bożej w Górce Klasztornej w sobotę, 16.06. Wyruszymy autokarem spod kościoła o godz. 9:30. Msza św. przed cudownym obrazem NMP Góreckiej o godz. 11:00, następnie agapa czyli wspólne świętowanie przy grillu. Powrót do Ślesina około godz. 16:00. Bardzo proszę zapisywać się w zakrystii na miejsca w autokarze. Ewentualnie można dotrzeć do Górki własnym samochodem, ale również proszę taki zamiar zgłosić w zakrystii.
 8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
 9. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
 10. Za tydzień w III niedzielę miesiąca kolekta remontowa.
 11. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii. Bóg zapłać.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.