13.05.2018 r. Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii i ścięcie trawy. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii, a także za ofiary na wkład własny na prace elektrotechniczne. Bóg zapłać.
 2. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa Majowe ku czci NMP codziennie po Mszach św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 (za tydzień wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8:00)
 3. W poniedziałek będziemy obchodzili święto św. Macieja Apostoła, w środę święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski
 4. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy razem z  Nabożeństwem Majowym. 
 5. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha św. Jest to zarazem III niedziela miesiąca, podczas której zbierane ofiary przeznaczone są na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. 
 6. W przyszłą niedzielę dzieci z III klasy przystąpią do I Komunii św. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00 
 7. Próby przed dzieci przed I Komunią św. w poniedziałek i środę o godz. 18.30. Sprzątanie kościoła w czwartek o godz. 16:00. Spowiedź dzieci przed I Komunią w piątek o godz. 19:00
 8. Bardzo proszę aby osoby, które zwykle uczestniczą w niedzielę we Mszy o godz. 11:00, a nie są związane z dziećmi, które będą przystępowały do I Komunii św. tego dnia uczestniczyły we Mszy św. o innej godzinie. 
 9. Rocznica I Komunii św. w niedzielę 27.05. o godz. 11:00
 10. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. 
 11. 11.Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.