8.04.2018r. II Niedziela Wielkanocna

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary na rzecz parafii. Za tydzień w III niedzielę miesiąca taca na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. We wtorek o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii.
  3. Dziś o godzinie 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Dzieci przynoszą ze sobą alby i książeczki do nabożeństwa. Wszystkich Parafian proszę o modlitwę w intencji tych dzieci i ich rodziców.
  4. Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  5. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek.
  6. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Trwa zbiórka środków na wkład własny w ramach realizowanego już projektu na prace elektrotechniczne w naszym kościele. Prace te obejmą część instalacji elektrycznej (w tym ogrzewanie naszego kościoła), instalację antywłamaniową i przeciwpożarową. Ofiary na ten cel można wpłacać przez specjalną aplikację na naszej stronie internetowej www.parafiaslesin.pl , bezpośrednio na konto parafii (nr na stronie internetowej Parafii), albo osobiście w biurze parafialnym. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. Dzieci z klas III odbierają mapę podróży na kwiecień.
  9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego i Mały Przewodnik dla dzieci.
  10. Zapraszam serdecznie na spotkanie z p. dr Tomaszem Terlikowskim, który opowie nam o Słudze Bożym Wenantym Katarzyńcu, przyjacielu św. Maksymiliana Kolbego, nazywanym „polskim Szarbelem”. Spotkanie odbędzie się w piątek 27.04. o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.