12.05.2024r. Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary. Dzisiaj, w  II niedzielę miesiąca  składka remontowa. Bóg zapłać za wsparcie dla DPS w Mielżynie. W zeszłym miesiącu zebraliśmy 516,60 zł. 
  2. Na remont kościoła w tym tygodniu ofiarowano: 100 zł z Minikowa, 150 ze Ślesina, 200 ze Ślesina, 100 ze Ślesina. Bóg zapłać. 
  3. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci NMP. Okażmy Matce Bożej naszą miłość i bezgraniczną ufność przyzywając Jej wstawiennictwa w pięknych wezwaniach Litanii Loretańskiej codziennie po Mszach św. 
  4. Katechezy parafialne w tym tygodniu: klasa I w poniedziałek, o godz. 17:00 w salce,  klasa II w poniedziałek, o godz. 17:30 w salce, klasa I szkoły średniej w poniedziałek  o godz. 19:00 w kościele 
  5. Zapraszam na Msze św. i różaniec fatimski w poniedziałek o godz. 19:30. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. kanonik Krzysztof Woźniak, proboszcz parafii p.w. św. Michała Archanioła w Gnieźnie. Tego dnia rozpoczniemy nowennę przed nawiedzeniem do św. Michała Archanioła.  
  6. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. Po Mszach św. w tym tygodniu odmawiamy nowennę do Ducha św. 
  7. Nasza parafialna pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela odbędzie się od 18-26 września. Informacje szczegółowe znajdują się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w Biurze Parafialnym. 
  8. Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła. 
  9. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
  10. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.