5.05.2024r. VI Niedziela Wielkanocna

 1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii.. Dziękuję za pomoc, życzliwość i za wszystkie składane ofiary.
 2. W tym tygodniu na remont naszego kościoła ofiarowano: 1000 zł z Minikowa, 300 zł ze Ślesina, 200 zł ze Ślesina i 100 zł ze Ślesina. Bóg zapłać. Za tydzień w w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
 3. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim wg. tradycji Kościoła będziemy obchodzili Dni Krzyżowe. To dni błagalnej modlitwy o urodzaje i zachowanie plonów od klęsk żywiołowych. W te dni przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy prosić o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. Zapraszam do wspólnej modlitwy przede wszystkim  rolników naszej Parafii. Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18:00. 
 4. Msza św. w intencji druhen i druhów OSP Ślesin w środę o godz. 18:00. 
 5. Spotkanie i katecheza dla osób, które przyjęły szkaplerz NMP w środę po Mszy św. w salce. 
 6. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 
 7. Biuro Parafialne  będzie nieczynne w czwartek. 
 8. Plan Katechezy Parafialnej dla dzieci i młodzieży na maj jest wywieszony w kruchcie kościoła, a także na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności. 
 9. Nasza parafialna pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela  odbędzie się od 18-26 września. Informacje szczegółowe znajdują się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w Biurze Parafialnym. 
 10. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.