21.04.2024r. IV Niedziela Wielkanocna

 1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie dla naszej diecezji. 
 2. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii. 
 3. W tym tygodniu na remont kościoła ofiarowano: 800 zł – rodzina ze Ślesina, 400 zł – rodzina ze Ślesina, 100 zł – rodzina ze Ślesina. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. 
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, w środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy,  w czwartek święto św. Marka, ewangelisty
 5. Spotkanie i katecheza dla osób, które przyjęły lub pragną przyjąć szkaplerz NMP z Góry Karmel w środę po Mszy św. w salce na plebanii. 
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej w piątek o godz. 19:00. w salce. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. 
 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
 8. Bardzo proszę zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. 
 9. Nasza parafialna pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela odbędzie się w od 18-26.09. br. Zapisy w Biurze Parafialnym. 
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
 11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.