14.04.2024r. III Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś, w III Niedzielę Wielkanocną rozpoczyna się XVI Tydzień Biblijny. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Zapraszam na katechezę biblijną środę o godz. 19:00. do salki na plebanii. 
  2. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, oraz za ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii. Ofiary składane dzisiaj, w II niedzielę miesiąca,  podczas Mszy św. są przeznaczone na remont naszego kościoła. 
  3. Biuro Parafialne będzie nieczynne w poniedziałek i wtorek.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej w piątek o godz. 19:00. w salce na plebanii. 
  5. Katecheza parafialna dla dzieci w tym tygodniu w salce na plebanii: klasa I w czwartek o godz. 17:00, klasa II w czwartek o godz. 17:30, klasa IV, V i VI w czwartek o godz. 18:00, klasa VII i VIII w piątek o godz. 18:30. 
  6. W sobotę w ramach „Pielgrzymki do korzeni” wyruszamy do Gniezna. Wyjazd z parkingu przy kościele po godz. 8:00. 
  7. Nasza parafialna pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela odbędzie się w od 18-26.09. br. Zapisy w Biurze Parafialnym. 
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom  życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.