7.04.2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego (II Niedziela Wielkanocna)

  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc.
  2. W tygodniu na remont naszego kościoła ofiarowano: 400 zł. – rodzina z Minikowa, 100 zł – rodzina z Minikowa, 100 zł – rodzina ze Ślesina i 100 zł – rodzina z Minikowa. Bóg zapłać. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary składane w czasie Mszy św. będą przeznaczone na fundusz remontowy. 
  3. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. To święto zostało ustanowione przez św. Jana Pawła II, a jego źródłem są objawienia św. Faustyny, do której Pan Jezus powiedział: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników”. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas. O  godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Dzieci z klasy II odbierają Mapę Podróży na kwiecień
  5. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne. 
  6. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. 
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki. 
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.