18.02.2024r. I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i  kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary. 
  2. Za tydzień, w niedzielę, zbiórka do puszek na misje. 
  3. Zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali w z kazaniem pasyjnym w niedzielę godz. 15:00 Ofiary zbierane podczas Mszy św. w piątki Wielkiego Postu i w czasie Gorzkich Żali przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. 
  4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: o  godz. 16:00 dla dzieci, a po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży. 
  5. W piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  6. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca 
  7. Bardzo proszę  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. Groby nieopłacone będą zlikwidowane.
  8. Razem z Biurem Pielgrzymkowym Arcus z Bydgoszczy organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 18-25.09.2024. Szczegóły na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła i na naszej stronie internetowej w zakładce „Pielgrzymka”.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła 
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.