10.12.2023r. II Niedziela Adwentu

 1. Dziękuję wszystkim za udział w rekolekcjach adwentowych i odpuście św. Mikołaja. Dziękuję za pomoc, życzliwość i zaangażowanie w przygotowanie tychże wydarzeń. 
 2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za wszelkie złożone ofiary. Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, składka  przeznaczona na cele inwestycyjne. 
 3. Dzisiaj  XXIV Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wszystkim składającym ofiarę na ten cel do puszki przy wyjściu ze świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Za tydzień po Mszy św. sobotniej o godz. 17:00 i niedzielnej o godz. 11:00 będzie można nabyć stroiki świąteczne. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie działalności sióstr Dominikanek prowadzących Dom Pomocy Społecznej w Mielżynie.
 5. Roraty to Msza św. ku czci Matki Bożej w adwencie, na którą zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci z lampionami w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17:00 oraz w we wtorek i czwartek o godz. 6:00. 
 6. Msza św. za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w środę o godz.17:00.  Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa i wyjątkowo po Mszy św. różaniec za zmarłych polecanych  w wymieniankach rocznych. 
 7. Katecheza  parafialne dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu: klasa IV w środę,  13.12. o godz. 16:15, klasy V i VI w piątek 15.12. o godz. 16:15   
 8. Opłatki i świecie Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabywać w zakrystii. Małe świece kosztują 10 zł, a duże 20 zł.
 9. Biuro parafialne będzie nieczynne w środę.
 10. 10.Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 11. 11.Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła. Wieczny odpoczynek…
 12. 12.Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.