5.11.2023r. XXXI Niedziela Zwykła

 1. UWAGA! Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy I szkoły średniej 10.11. o godz. 18:30 zostaje odwołane. Nowy termin zostanie podany w najbliższą niedzielę. Przepraszam za niedogodności. 
 2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i  kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele. Bóg zapłać ofiary na rzecz parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
 3. Biuro parafialne będzie nieczynne w piątek. 
 4. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży w tym miesiącu: klasa I w czwartek, 9. listopada o 16:00, klasa II w czwartek 9. listopada o 16:30,  klasa III  piątek, 24. listopada o godz. 16:00, klasa IV w poniedziałek 13 listopada o godz. 16:00. klasy V i VI w czwartek 9 listopada o godz. 17:00,   klasy VII i VIII poniedziałek 13 listopada godz. 18:30, klasa I szkoły średniej w piątek 10 listopada  o 18:30. Proszę aby dzieci i młodzież z klas przygotowujących się do sakramentów przyniosły swoje dzienniczki. 
 5. Różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankch rocznych w środę o godz. 16.30, następnie Msza św. w ich intencji i nabożeństwo do św. Józefa. 
 6. Zapraszam wszystkich Parafian  na katechezę  biblijną  w środę po Mszy św. 
 7. W piątek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11:00. Proszę pamiętać o wywieszeniu flag narodowych. 
 8. W sobotę  po Mszach św. będzie można kupić rogale marcińskie. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na paczki świąteczne dla osób potrzebujących z naszej parafii. 
 9. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki roczne. Przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.  Pokładne za rok na naszym cmentarzu wynosi 35 zł. Groby nieopłacone będą systematycznie likwidowane. 
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła. 
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.