8.10.2023r. XXVII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele. Bóg zapłać za składane dziś, w II niedzielę miesiąca, ofiary na fundusz remontowy. 
 2. Dzisiaj  Słowo Boże  dla naszej Parafii głosi o. Mateusz Kosior, dominikanin. Podczas Mszy św.  o godz. 11:00 poświęcenie różańców dla dzieci z klasy III, a po Mszy św.   poprowadzi konferencję dla rodziców dzieci i młodzieży przygotowujących się do sakramentów. Obecność rodziców na tym spotkaniu jest integralną częścią przygotowania do sakramentów. 
 3. W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek i środę o godz. 18:00. W piątek ostatni wieczór fatimski – Msza św. o godz. 19:30. 
 4. W  środę i piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 5. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie w kościele codziennie po Mszy św. Na nabożeństwa zapraszam wszystkich parafian, szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W soboty i niedzielę zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach. 
 6. Dziękuję dzieciom i młodzieży za udział w katechezach parafialnych. Wyrażam swoją wdzięczność rodzicom, którzy zadbali o dotarcie swoich pociech do kościoła. 
 7. Zapraszam wszystkich chętnych na katechezę biblijną w czwartek na godz. 18:00 do salki na plebanii.  
 8. Za tydzień będziemy obchodzili XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II,  Cywilizacja życia” Po każdej Mszy św. członkowie wspólnoty Żywego Różańca będą zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 9. Zapraszam do udziału w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę 17.10. Zapisy wraz z wpłatą (100 zł) w biurze parafialnym. Zostało tylko kilka wolnych miejsc. Wyjazd na pielgrzymkę o godz. 5:00,  wyjazd z Częstochowy ok. godz. 19:00. 
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.