9.07.2023r. XIV Niedziela Zwykla

  1. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary, składane dziś, w II niedzielę miesiąca na prace remontowe. 
  2. Lipiec to miesiąc poświęcony czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. W dni, kiedy przepisy liturgiczne na to pozwalają będzie sprawowana Msza wotywna o Krwi Pańskiej, a po Mszy św. odmawiamy litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa. W osobistych modlitwach również sięgajmy jak najczęściej po tę litanię 
  3. Biuro Parafialne będzie nieczynne w czwartek.
  4. W czwartek, 13.07., kolejne nabożeństwo fatimskie. Zapraszam do wspólnej modlitwy o godz. 19:30.
  5. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam. 
  6. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Bliższe informacje dotyczące warunków rekrutacji i studiów zostały zamieszczone na tablicy w kruchcie kościoła i na stronie internetowej. www.bygdgoskateologia.pl 
  7. Trwa rekrutacja kandydatów do kapłaństwa z diecezji bydgoskiej, którzy będą przeżywać swoją formację w Seminarium Duchownym w Poznaniu. Szczegóły na stronie internetowej: www.bydgoskieseminarium.pl Wszystkich prosimy o modlitwę, by Jezus Dobry Pasterz wzbudził w Kościele nowe, święte i liczne powołania do kapłaństwa”. 
  8. Módlmy się za naszych zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i  zmarłych Proboszczów. 
  9. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece św. Mikołaja i życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.