25.06.2023r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję, za pomoc, życzliwość i ofiary składane na rzecz parafii. 
  2. Na wsparcie DPS w Mielżynie razem z ofiarami z oktawy Bożego Ciała zebrano 1410 zł. Bóg zapłać. 
  3. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne. 
  4. W środę wspominamy św. Ireneusza, biskupa i męczennika, a w czwartek obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  5. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszach św do końca czerwca. 
  6. Lipiec poświęcony jest kontemplacji Najświętszej Krwi Chrystusa, niezgłębionej tajemnicy miłości i miłosierdzia. Przez cały miesiąc po Mszach św. przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać tę tajemnicę Bożej miłości. 
  7. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
  8. Trwa rekrutacja kandydatów do kapłaństwa z diecezji bydgoskiej, którzy będą przeżywać swoją formację w Seminarium Duchownym w Poznaniu. Szczegóły na stronie internetowej: bydgoskieseminarium.pl Wszystkich prosimy o modlitwę, by Jezus Dobry Pasterz wzbudził w Kościele nowe, święte i liczne powołania do kapłaństwa”.
  9. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli, a  rozpoczynającym wakacje i urlopy dobrego wypoczynku. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.