11.06.2023r. X Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję wszystkim za udział we Mszy św. i procesji Bożego Ciała. Wyrażam swoją wdzięczność rodzinom i wspólnotom, które przygotowały ołtarze, Strażakom OSP Ślesin, Służbie Liturgicznej, Matkom Różańcowym. rodzicom i dzieciom z klasy III, dziewczynkom za sypanie kwiatów, Panu Organiście i zakładowi pogrzebowemu Szczepaniak za nagłośnienie na procesji. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. 
 2. Dziś w II niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone na fundusz remontowy. 
 3. Dzisiaj o godz. 16:00 ks. infułat dr hab. Mirosław Gogolik udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Otoczmy kandydatów do bierzmowania swoją modlitwą. 
 4. Zapraszam na Msze św. z procesją eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała i nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym tygodniu Msze św. o godz. 18:00. 
 5. W czwartek po procesji poświęcenie wianków. 
 6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją  z Najświętszym Sakramentem o godz. 18:00. W piątek nie obowiązuje post. 
 7. W piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 8. W przyszłą niedzielę, 18.06. będziemy obchodzić  rocznicę I Komunii św.  dzieci z klasy IV. Zapraszam dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 11:00. 
 9. Uroczysta Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek 23.06. o godz. 10:00. 
 10. Zapraszam do udziału w pielgrzymce parafialnej do Ziemi Świętej. Wszelkie informacje nt. pielgrzymki znajdują się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w Biurze Parafialnym do końca czerwca. 
 11. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 12. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i  Dobrodziejów naszej Parafii.
 13. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.