21.05.2023r. Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary. Bóg zapłać za wsparcie dla DPS w Mielżynie. W zeszłym miesiącu zebraliśmy 316,15 zł. 
 2. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Dniach Krzyżowych, dniach błagalnej modlitwy o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. 
 3. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci NMP. Okażmy Matce Bożej naszą miłość i bezgraniczną ufność przyzywając Jej wstawiennictwa w pięknych wezwaniach Litanii Loretańskiej codziennie po Mszach św. 
 4. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. Po Mszach św. w tym tygodniu odmawiamy nowennę do Ducha św. 
 5. Spotkanie i katecheza dla dzieci z klasy III w środę o godz. 19:00. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. 
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej w piątek o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa. 
 7. W tygodniu od 29.05. do 2.06. Biuro Parafialne będzie nieczynne. Bardzo proszę o załatwianie koniecznych spraw w tym tygodniu. 
 8. Nasza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej odbędzie się od 14-21 listopada. Informacje szczegółowe znajdują się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w Biurze Parafialnym. 
 9. Panu Bogu będę dziękował za łaskę powołania, Jego miłość i opiekę nade mną w 25. rocznicę przyjęcia świeceń kapłańskich w sobotę  w czasie Mszy św. o godz. 11:00. Na tę uroczystą Eucharystię zapraszam wszystkich Parafian. 
 10. Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła. 
 11. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
 12. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.