14.05.2023r. VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca,  składane ofiary przeznaczone są na fundusz remontowy naszej parafii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i za wszystkie składane ofiary.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim wg. tradycji Kościoła będziemy obchodzili Dni Krzyżowe. To dni błagalnej modlitwy o urodzaje i zachowanie plonów od klęsk żywiołowych. W te dni przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy prosić o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. Zapraszam do wspólnej modlitwy przede wszystkim  rolników naszej Parafii.
  3. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 
  4. Biuro Parafialne w środę będzie nieczynne. 
  5. W piątek o godz. 19:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej. Obecność obowiązkowa. 
  6. Po Mszach św. można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  7. Nasza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej odbędzie się od 14-21 listopada. Informacje szczegółowe znajdują się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w Biurze Parafialnym. 
  8. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!
  10. W tym roku obchodzę jubileusz 25-lecia przyjęcia święceń kapłańskich. Panu Bogu pragnę podziękować za łaskę powołania podczas Mszy św., którą odprawię  w sobotę, 27.05.2023r. o godz. 11:00 w naszym kościele parafialnym. Na tę uroczystość zapraszam serdecznie wszystkich Parafian. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.