30.04.2023r. IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza

 1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania w kościele powszechnym. 
 2. Od poniedziałku zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci NMP. Okażmy Matce Bożej naszą miłość i bezgraniczną ufność przyzywając Jej wstawiennictwa w pięknych wezwaniach Litanii Loretańskiej, które będziemy śpiewać w czasie tych nabożeństw. Nabożeństwa odbywać się będą w dni powszednie po Mszy św., a w niedzielę i dni świąteczne po Mszy św. o godz. 11:00.
 3. W środę 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. Msza św. o godz. 11:00 w intencji Ojczyzny. Bardzo proszę o wywieszenie flag. 
 4. W piątek wspomnienie św. Floriana Pamietajmy o nich w naszych modlitwach.. Msza św. w intencji strażaków OSP Ślesin zostanie odprawiona w poniedziałek 8.05. o godz. 17:00.
 5. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę zgłoszonych chorych z Komunią św.  
 6. W piątek o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Przypominam jednocześnie, że trwa okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej. Nabożeństwo do NSPJ o 16:45 a następnie Msza św. pierwszopiątkowa.
 7. W piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 8. Serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. 
 9. Nasza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej odbędzie się od 14-21 listopada. Szczegóły na stronie internetowej parafii i na tablicy ogłoszeń. Zapisy  na pielgrzymkę w Biurze Parafialnym. 
 10. Przypominam o konieczności uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym i terminowym opłacaniu pokładnego. 
 11. Po Mszach św. można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 12. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 13. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.