23.04.2023r. III niedziela Wielkanocna

  1. Dziś w III Niedzielę Wielkanocną rozpoczyna  się XV Tydzień Biblijny. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.
  2. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii. 
  3. Zapraszam na katechezę biblijną w środę po Mszy św. do salki na plebanii. Tego dnia Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej w piątek o godz. 19:00. w kościele. 
  5. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
  6. Nasza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej – Śladami Chrystusa odbędzie się od 14-21 listopada br. Informacje szczegółowe znajdują się na stronie internetowej naszej parafii i na tablicy ogłoszeń. Zapisy w Biurze Parafialnym.
  7. Bardzo proszę zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. Groby nieopłacone będą zlikwidowane. 
  8. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
  10. Wszystkim Gościom i Parafianom błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.