5.02.2023r. V Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii. 
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne we wtorek i czwartek. 
  3. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.
  5. Parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej – Śladami Chrystusa, planowana jest w terminie 14-21 listopada 2023r. W programie między innymi Betlejem, Nazaret, Jerozolima, Jezioro Galilejskie, Góra Błogosławieństw. Operatorem pielgrzymki jest biuro Arcus z Bydgoszczy. Szczegółowe informacje o programie, przelocie i kosztach znajduje się na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła i na naszej stronie internetowej w zakładce „Pielgrzymka”. Zapisy w biurze parafialnym. Spotkanie organizacyjne odbędzie się na początku marca.
  6. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.