29.01.2023r. IV Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję serdecznie za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za pomoc w rozbieraniu żłóbka i choinek. 
  2. Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17:00, a we wtorek i czwartek o godz. 9:00. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszach św. 
  3. Modlitwa różańcowa w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych   w środę o 16:30, następnie Msza św w ich intencji. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa. 
  4. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 11:00 i 18:00. Tego dnia w naszej parafii dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11:00 do Mszy św. o godz. 18:00. Wykorzystajmy ten czas na osobistą modlitwę w intencjach bliskich naszym sercom. W zakrystii można zapisywać się na półgodzinne dyżury podczas adoracji.  Podczas Mszy św. poświęcenie świec. Niech w każdym naszym domu będą poświęcone świece, które możemy zapalać w ważnych chwilach naszego życia, zwłaszcza wtedy, kiedy szczególnie potrzebujemy Bożego światła. Zapalona gromnica przypomina nam słowa Jezusa, który powiedział: ,,Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia” (J 8, 12).  
  5. W I piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. Bardzo proszę o zgłaszanie chorych najpóźniej do czwartku. 
  6. W I piątek o godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 16:45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa. 
  7. W sobotę po Mszy spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
  8. Parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej – Śladami Chrystusa, planowana jest w terminie 14-21 listopada 2023r. W programie między innymi Betlejem, Nazaret, Jerozolima, Jezioro Galilejskie, Góra Błogosławieństw. Operatorem pielgrzymki jest biuro Arcus z Bydgoszczy. Szczegółowe informacje o programie, przelocie i kosztach znajduje się na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła i na naszej stronie internetowej w zakładce „Pielgrzymka”. Zapisy w biurze parafialnym. Spotkanie organizacyjne odbędzie się na początku marca.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów,  Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Wyjeżdżających na ferie niech mają w opiece św. Krzysztof i aniołowie stróżowie. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.