8.01.2023r. Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy. Dzisiaj,  w II niedzielę miesiąca ofiary które zbieramy podczas Mszy św. są przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.  
  2. Podczas Mszy św. o godz. 11:00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci z klasy III. Proszę o przyniesienie świec chrzcielnych. Po Mszy spotkanie rodziców. 
  3. Zapraszam wszystkich członków Rady Parafialnej na spotkanie na plebanii dzisiaj o godz. 15:00.  
  4. W środę Msza św. o godz. 17:00. Po niej Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  5. Plan kolędy wywieszony jest w kruchcie kościoła, a także znajduje się na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „aktualności”. Msze św. w dni kolędowe o godz. 14:00 (w sobotę o 17:00). Kolęda rozpoczyna się w sobotę o godz. 9:00, a w pozostałe dni o godz. 15:00. 
  6. Biuro Parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po Mszach św. 
  7. Parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej – Śladami Chrystusa, planowana jest w terminie 14-21 listopada 2023. W programie między innymi Betlejem, Nazaret, Jerozolima, Jezioro Galilejskie, Góra Błogosławieństw. Operatorem pielgrzymki jest biuro Arcus z Bydgoszczy. Szczegółowe informacje o programie, przelocie i kosztach znajduje się na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła. Zapisy w biurze parafialnym. Spotkanie organizacyjne odbędzie się na początku marca.
  8. Módlmy się za śp. papieża emeryta Benedykta XVI, naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i  Dobrodziejów naszej parafii.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.