26.12.2022r. Święto Świętego Szczepana

  1. Dziękuję za udział w rekolekcjach adwentowych, za liczny udział w spowiedzi przed Świętami. za pomoc w przygotowaniu kościoła na Boże Narodzenie, za sprzątanie kościoła i kaplicy, za wszelką pomoc, życzliwość i  ofiary składane  na rzecz parafii. 
  2. Jutro mijają 104 lata od wybuchu jedynego zwycięskiego powstania w historii Polski: Powstania Wielkopolskiego. Pamietajmy w modlitwie o tych, którzy walczyli o wolność naszej ojczyzny. 
  3. Jutro, w święto św. Jana,  Msza św. o godz. 17:00. 
  4. Od środy rozpocznę kolędę w naszej parafii. Kolędę zaczyna się o godz. 15:00. W dni kolędowe Msza o godz. 14:00,  a po niej będzie czynne biuro parafialne. Plan kolędy znajduje się w kruchcie kościoła i na stronie parafialnej w zakładce „aktualności”.
  5. W piątek będziemy obchodzili święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. o godz. 14:00. 
  6. W sobotę w modlitwie osobistej i wspólnotowej będziemy dziękować Panu Bogu za cały rok. Po Mszy o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne. 
  7. W  niedzielę, 1.01, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. o godz. 9:30 w Minikowie i 11:00 w Ślesinie.
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych. 
  9. Wszystkich Gości i Parafian polecam opiece Matki Bożej Pięknej Miłości i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.