20.11.2022r. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz.11.00, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi.
  2. Dziękuję za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i ofiary złożone na cele parafialne. 
  3. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
  4. W środę po Mszy św. zapraszam na katechezę biblijną do salki na plebanii. Tego dnia Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
  5. Przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Zgodnie z regulaminem cmentarza brak tej opłaty będzie skutkował likwidacją grobu. 
  6. Do końca miesiąca można składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św. 
  7. Za tydzień rozpoczniemy adwent i nowy rok kościelny. Podczas Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie opłatków.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych parafian i dobrodziejów naszego kościoła. 
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże! 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.